Keresés

Magyar

Üzletági logisztikus

Elvárások:

  • Stabil kommunikációképes angol és német nyelvtudás
  • Logisztikai vagy közgazdasági végzettség
  • MS Excel magabiztos használata
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Feladatok:

  • Beszerzési és értékesítési feladatok ellátása
  • Megrendelések, beérkeztetések koordinálása, nyomon követése
  • Napi kapcsolattartás a gyártókkal, beszállítókkal
  • Érkező, induló szállítmányok fogadása, indítása, szállítólevelek és egyéb okmányok kezelése, beszerzése, készítése
  • Belföldi, külföldi fuvarszervezés, árajánlatok bekérése
  • Potenciális ügyfelek felkutatása, saját termékek értékesítése

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely egy nagy múltú, innovatív vállalatnál
  • Versenyképes fizetés, bónuszok
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Solymár

  • telefonon: 06-26/561-222
  • személyesen: 2083 Solymár, Terstyánszky út 89.

A pályázatokat a fizetési igény megjelölésével és a végzettségekről szóló bizonyítványok, oklevelek megküldésével
a sebokd @ pemu.hu e-mail címre várjuk.

- A Fröccs Üzletág Alapanyagraktár raktári folyamatok teljeskörű adminisztrációjának elvégzése határidők betartásával

- Beérkező anyagok átvétele, minőségi dokumentációk kezelése, rögzítése

- Üzemi rendelések kiadásának felügyelete

- Raktári tevékenységhez kapcsolódó folyamatos kommunikáció társosztályokkal, külsős partnerekkel

- Raktári rend felügyelete

Leltárban, készletfigyelésben való aktív részvétel
  JP-Bookmark