Keresés

Magyar
Álláshirdetés: PORTA ÜGYELET ellátó
IWIW megosztásStartlap kedvenchezFacebook

A PEMÜ Zrt Porta ügyelet ellátó kollégát keres solymári telephelyére!

Porta ügyeletet ellátó kollégát keresünk

Szakirányú végzettséggel (személy- és vagyonőr), legalább 2-3 éves szakmai tapasztalattal és alapfokú informatika ismeretekkel rendelkező munkatársat folyamatos munkarendbe

Jelentkezés, információkérés:

személyesen: 2083 Solymár, Terstyánszky út 89.
telefon: 06-26/561-208

Feladatai:

  • Személyporta be- és kiléptetés felügyelete (dolgozók, vendégek, VIP személygépkocsi forgalom)
  • Teherporta forgalom menedzselése (gépkocsival érkező vevők, szállítók ellenőrzött ki- be léptetése.
  • Nappali- Éjszakai felügyelet és járőrszolgálat

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér

  • Önálló munkavégzés

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Utazási támogatás (bérlettérítés vagy céges buszjárat)

  • Céges rendezvények (Családi Majális, Mikulás-ünnepség ajándékkal, Céges Karácsony)

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (személy- és vagyonőr)
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány (felvétel esetén)
  • Alapfokú informatikai ismeret

  JP-Bookmark