Keresés

Magyar

Felsővezetői asszisztens

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű jártasság MS Office (Excel, Word, Power Point) és internet használatában
  • Megbízható, precíz és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Minimum 3 év releváns munkatapasztalat

Feladatok:

  • A felsővezető programjainak egyeztetése, a hatékony időkihasználás biztosítása
  • A felsővezető programjaihoz a szükséges logisztikai és egyéb kapcsolódó feladatok ellátása (feltételek biztosítása, egyeztetése, megrendelése)
  • A külső és belső bejelentkezések koordinálása, az érkező vendégek fogadása
  • Értekezletek, találkozók előkészítése, gondoskodás a szükséges feltételek rendelkezésre állásáról
  • Vállalati folyamatok összefogása, határidők figyelése
  • A bejövő és kimenő levelezés és egyéb dokumentumok nyilvántartása, irattározása
  • Céges rendezvények szervezése
  • Levelek, emlékeztetők írása

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér
  • Önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Solymár

  • telefonon: 06-26/561-200 309
  • személyesen: 2083 Solymár, Terstyánszky út 89.

A pályázatokat a fizetési igény megjelölésével és a végzettségekről szóló bizonyítványok, oklevelek megküldésével
az urbanne @ pemu.hu e-mail címre várjuk.

- A Fröccs Üzletág Alapanyagraktár raktári folyamatok teljeskörű adminisztrációjának elvégzése határidők betartásával

- Beérkező anyagok átvétele, minőségi dokumentációk kezelése, rögzítése

- Üzemi rendelések kiadásának felügyelete

- Raktári tevékenységhez kapcsolódó folyamatos kommunikáció társosztályokkal, külsős partnerekkel

- Raktári rend felügyelete

Leltárban, készletfigyelésben való aktív részvétel
  JP-Bookmark