Keresés

Magyar

OPERÁTOR

Elvárások:

  • megbízható, pontos munkavégzés

Feladatok:

  • fröccsgépek kezelése 3 műszakban
  • poliuretán gépek kezelése 3 műszakban

Amit kínálunk:

  • szükség esetén lakhatás biztosítása
  • étkezési jegy elérheti a 20.000 Ft/hó összeget
  • negyedéves bónusz elérheti a 15.000 Ft/hó összeget
  • év végi jutalom, iskolakezdési juttatás, munkaruha
  • túlóra lehetőség
  • személyes fejlődési lehetőség, képzések támogatása
  • munkásbusz 3 műszakban  (Esztergom-kertváros, Dorog, Kesztölc, Leányvár, Piliscsév, Pilisjászfalu, Piliscsaba, Tinnye, Annavölgy, Sárisáp, Dág, Úny, Máriahalom, településekről)
  • rendezvényeken való részvétel (családi majális, mikulásünnepség ajándékkal, karácsonyi ünnepség)

Munkavégzés helye:

  • Solymár

  • telefonon: 06-26/561-200 331
  • személyesen: 2083 Solymár, Terstyánszky út 89.

- A Fröccs Üzletág Alapanyagraktár raktári folyamatok teljeskörű adminisztrációjának elvégzése határidők betartásával

- Beérkező anyagok átvétele, minőségi dokumentációk kezelése, rögzítése

- Üzemi rendelések kiadásának felügyelete

- Raktári tevékenységhez kapcsolódó folyamatos kommunikáció társosztályokkal, külsős partnerekkel

- Raktári rend felügyelete

Leltárban, készletfigyelésben való aktív részvétel
  JP-Bookmark