Keresés

Magyar

Bérelszámoló

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai gyakorlat
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Feladatok:

  • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése
  • Bérelszámolás, bérszámfejtés
  • Munkavállalók beléptetésének és kiléptetésének intézése
  • Munkaügyi dokumentumok kezelése
  • Letiltások, családi- adó és személyi kedvezmények rögzítése
  • Munkáltatói igazolások, adatszolgáltatások

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér
  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Étkezési jegy nettó 20.000 Ft/hó
  • Év végi jutalom
  • Iskolakezdési juttatás
  • rendezvényeken való részvétel (családi majális, mikulásünnepség ajándékkal, karácsonyi ünnepség)

Munkavégzés helye:

  • Solymár

  • A pályázatokat
    -a fizetési igény megjelölésével és a végzettségekről szóló bizonyítványok megküldésével-
  • 06-26/561-260
  • személyesen: 2083-Solymár, Terstyánszky út 89

  JP-Bookmark