Keresés

Magyar

Targoncakezelő (2műszakos)

Feladatok:

  • Autóipari követelményeknek megfelelő gépi anyagmozgatás, árumozgatás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, stabil jövedelem
  • azonnali kezdési lehetőség
  • külön bónuszok (negyedéves bónusz, év végi jutalom)
  • túlóra lehetőség
  • személyes fejlődési lehetőség, képzések támogatása
  • céges buszjárat (Esztergom-kertváros, Dorog, Kesztölc, Leányvár, Piliscsév, Pilisjászfalu, Piliscsaba, Pilisvörösvár, Pilisszentiván, Tinnye, Annavölgy, Sárisáp, Dág, Úny, Máriahalom, településekről)
  • szükség esetén lakhatás biztosítása
  • munkaruha
  • étkezési jegy elérheti a 20.000 Ft/hó összeget
  • év végi jutalom
  • iskolakezdési juttatás
  • negyedéves bónusz elérheti a 15.000 Ft/hó összeget
  • rendezvényeken való részvétel (családi majális, mikulásünnepség ajándékkal, karácsonyi ünnepség)

Elvárások:

  • megbízhatóság, jó együttműködési képesség, terhelhetőség
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány

Előny:

  • több éves szakmai tapasztalat
  • speciális konténerek rakodásában való jártasság

Munkavégzés helye:

  • Solymár

  • A pályázatokat
    -a fizetési igény megjelölésével és a végzettségekről szóló bizonyítványok megküldésével-

Jelentkezés, információkérés:

Telefon: 06-26/561-200 331
személyesen: 2083 Solymár, Terstyánszky út 89.

Tesztírást és próbamunkát szerdánként 10 órától tartunk.

  JP-Bookmark