Keresés

Magyar

Projektvezető

Feladatok:

  • Projektek koordinálása (nemzetközi és hazai)
  • Jelentések elkészítése (szakmai és pénzügyi)
  • Meetingeken való részvétel

Előny:

  • Innovációs készség, képesség
  • Team munkára való alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Étkezési hozzájárulás, utazási költségtérítés, egyéb juttatások

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség (a BME Gépészmérnöki Kar és/vagy a Vegyészmérnöki Kar Műanyag Tanszékén szerzett diploma)
  • Felsőfokú angol nyelvvizsga
  • Jó előadókészség (angol nyelven is)
  • Alapos anyagtudományi és műanyagtechnológiai ismeretek

Jelentkezéskor kérjük megadni szakdolgozatának, esetleg TDK-s dolgozatának címét

Munkavégzés helye:

  • Solymár

  • A pályázatokat
    -a fizetési igény megjelölésével és a végzettségekről szóló bizonyítványok megküldésével-

  JP-Bookmark